NEWS: ŚWIĄTECZNY SALEZ W SWETRZE

W piątek 19 grudnia br. uczniowie i pracownicy Liceum Salezjańskiego we Wrocławiu wraz z Księdzem Dyrektorem na czele wzięli udział w akcji „Salezowy Dzień Swetra Świątecznego” wprowadzając tym samym w mury szkoły niezwykle ciepłą i przytulną atmosferę świąt.

Uczniowie z tej okazji brali udział w konkursach. Pierwszą kategorią był "KLASWET", czyli największa ilość swetrów w klasie. Zwycięzcą okazała się klasa 2, która z największym zaangażowaniem włączyła się w to przedsięwzięcie. Wszyscy zostali nagrodzeni czekoladami. Drugą kategorią konkursu był "NAJSWET". Spośród wielu uroczych, wełnianych pulowerów jury wyłoniło jeden, najbardziej świąteczny. „Za kreatywność i oryginalność ale także i za poświęcenie wybraliśmy przebranie Alicji Kamińskiej z klasy 1”- mówił ks Jerzy- przedstawiciel jury, ogłaszając werdykt. Zwyciężczyni, za pomysł przebrania się całej w świąteczny kombinezon, została nagrodzona książką i czekoladą. „Salezowy Dzień Swetra Świątecznego” to pierwsza tego typu akcja, zainicjowana przez panią profesor Ewę Jaroszczuk. Pomysł ten został przyjęty przez wszystkich z wielkim entuzjazmem i radością, a także uzyskał rekordową liczbę „lajków” na stronie liceum na portalu facebook. Było to niecodzienne przedsięwzięcie, którego wspomnienie wywoływać będzie uśmiech na twarzach.   (ruf)

2014-12-20 14:51:10