NEWS: SALEZ W TERENIE

W sobotę 9 maja br.,  pod opieką niezastąpionego podróżnika prof. Dariusza Omelaniuka, grupa Szkolnego Koła Turystycznego odwiedziła Kolorowe Jeziorka oraz zdobyła Wielką Kopę w rejonie Gór Izerskich.

Choć pogoda okazała się nie być do końca przyjazna, to jednak mimo odpowiedniej do spacerowania temperatury, deszcz utrudniał podziwianie piękna przyrody. Widoki ze szczytu nie zapierały „dechu w piersiach” ponieważ zasłaniały je drzewa. Jeziorka natomiast, pokazały się z bardzo ciekawej strony. Ich kolory były wyraziste. Jedynie nie udało się zobaczyć zielonego gdyż wyschło. Determinacja uczestników była na tyle duża, że mimo przebytych prawie 20-stu kilometrów udało się dotrzeć niespóźnionym i zadowolonym  na pociąg powrotny do Wrocławia. (apaj)

2015-05-13 07:45:21