SUKCES: III NAGRODA

W dniach 16-19 kwietnia 2015 roku odbył się XXX Międzynarodowy Katolicki Festiwal Filmów i Multimediów – Niepokalanów 2015. W tym roku do organizatorów wpłynęło 118 filmów, 33 programy radiowe, 15 teledysków i 22 programy multimedialne z 19  krajów: Australii, Białorusi, Bośni-Hercegowiny, Czeskiej Republiki, Chorwacji, Indii, Indonezji, Filipin, Hiszpanii, Litwy, Madagaskaru , Niemiec, Rosji, Słowacji , Togo, Ukrainy, Włoch, USA i Polski. Do przeglądów konkursowych zakwalifikowano: 3 filmy fabularne, 13 filmów dokumentalnych, 7 programów telewizyjnych, 4 filmy amatorskie, 3 programy edukacyjne, 4 wideoklipy, 3 strony internetowe oraz 7 programów radiowych.  Jury festiwalu wyróżniło reportaż naszej szkolnej TVSLOWROC pt. "Przywrócić nadzieję"  nagradzając go III NAGRODĄ w kategorii filmów amatorskich. Gratulujemy naszemu szkolnemu kołu TV SLO WROC oraz jego opiekunowi panu Kamilowi Łohunko.  Zapraszamy do obejrzenia.  Jednocześnie przypominamy, że w zeszłorocznej edycji konkursu nasz reportaż pt. "Za rękę", w kategorii filmów amatorskich,  otrzymał również III nagrodę.

GALA FINAŁOWA [zobacz od 1.10.42]

GOŚĆ NIEDZIELNY - WROCŁAW [czytaj]