KONKURS: FIZYKA WOKÓŁ NAS - 20VI

prof. Anna Bukiewicz-Szul

zaprasza wszystkich uczniów Liceum Salezjańskiego do udziału w 5 edycji konkursu "Fizyka wokół nas". Konkurs polega na nakręceniu filmu o dowolnym zjawisku fizycznym - ukazaniu go oraz wyjaśnieniu, a przynajmniej podjęciu próby jego wyjaśnienia. Wystartuj samodzielnie, w parze lub grupie maksymalnie 4 osób. Możecie poczuć się jak SciFun lub ekipa "Brainiaca"  czy  "Pogromców mitów" albo bardziej poważnie podejść do wybranego zagadnienia. Element humorystyczny mile widziany! Proszę jednak pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa! Film należy oddać prof. Annie Bukiewicz-Szul do 20 czerwca 2016r. Dopuszczalne formaty: .mov, .avi, .wmv. Nośniki: pendrive, chmura lub płyta dvd (cd). Najlepsze prace zostaną zaprezentowane stronie szkoły lub szkolnym kanale Youtube. Wszyscy uczestnicy konkursu zostaną nagrodzeni dodatkowymi punktami z fizyki lub przyrody, a zdobywcy pierwszych trzech miejsc otrzymają cenne nagdrody i dyplomy. Z chęcią odpowiem na jakiekolwiek pytania, zapraszam!

nagrodzone filmy w III edyji konkursu "Fizyka wokól nas" [zobacz]

nagrodzone filmy w IV edyji konkursu "Fizyka wokól nas" [zobacz]