SZKOLNY PROJEKT LIBERIA 2014 - WASZE REFLEKSJE

2014-07-08 00:57:08
Igor. K.

Cześć. Przypadkiem wszedłem na tą stronę internetową bo przede mną ostatnia klasa gimnazjum i już rozglądam się już za jakimś ciekawym liceum. W „salezie” zakotwiczyłem na dłużej bo rzeczywiście coś się dzieje. Nawet wakacje w Afryce można zaliczyć. Na początku myślałem że kilka osób wycieczkę organizuje do Afryki by sobie parę fotek z palmami strzelić i wrzucić na facebooka. Ale jak zobaczyłem film o Ghanie i robocie na budowie pomyślałem czapki z głów, pełen szacun. Wy też nie wystraszyliście się wirusa choć u nas w telewizji na pasku cały czas nadają o wirusie Ebola w Liberii i Sierra Leone. Fajnie się czyta i ogląda zdjęcia ale piszcie o Afryce a nie o tym , że jecie pizze i pijecie soki za koszmarną kasę. Opiszcie ocean, palmy, ludzi lub choćby śmieci na plaży – ciekaw co biedni ludzie wyrzucają. Księdza macie super że was tam zabrał – mógł sam jechać by miał wakacje.