SZKOLNY PROJEKT GHANA 2012 - DZIENNIK Z WYPRAWY

2011-08-04 03:21:50

W tym czasie udaje nam się przedrzeć przez kolejkę turystów, szereg kontroli celnych (prześwietlenie i przeszukanie naszych bagaży wraz z badaniem plecaków przez psy), a także 5-cio krotne i szczegółowe sprawdzanie dokumentów. Po załatwieniu wszelkich formalności kontynujemy naszą podróż. Panoramę Ułan Ude dostrzegamy po kolejnych czterech godzinach podróży. Wychodząc z autobusu w oddali zauważamy sylwetkę ks.Adama, który wyjechał do nas na przywitanie. Do jego niewielkiego samochodu pakujemy najcięższe rzeczy, które zostają zawiezione na lokalny dworzec kolejowy, gdzie my udajemy się marszrutką nr.4. W dworcowej poczekalni spędzimy dwie godzin, dlatego uzupełniamy nasze „żołądkowe potrzeby” o pieczywo,konserwę i dżem. Stąd o godzinie 23.47 wyruszymy pociągiem linii Ułan Ude – Irkuck.

Karol Kotowicz