SZKOLNY PROJEKT GHANA 2012 - DZIENNIK Z WYPRAWY

2011-06-30 13:50:30
MONGOLIA 2011 RUSZA

MONGOLIA 2011 to przygotowywany blisko rok kolejny szkolny projekt Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego. Jego celem jest dotarcie z pomocą do dwóch salezjańskich placówek w Mongolii. Tym razem prace na budowie i z dziećmi podejmie grupa 9 ludzi młodych. Najpierw Darhan, a potem Ułan Bator staną się polem ich trzytygodniowych wysiłków. Zanim to nastąpi młodzież pokona samolotem, koleją trasyberyjską i marszrutkami blisko 6000 km. Oprócz pracy młodzi odwiedzą i zwiedzą między innymi Irkuck, Ułan Ude, Bajkał, Ułan Bator i Park Narodowy Gorkhi-Terelj.
W dniach od 4 lipca do 4 sierpnia zapraszamy do towarzyszenia nam poprzez codzienną lekturę dziennika. Mamy nadzieję, że łączą internetowe pozwolą regularnie umieszczać koleją relację, a opisywane wydarzenia postawią czytających w sercu realizowanej misji.

ks. Jerzy Babiak
organizator projektu