SUKCES: I MIEJCE - OGÓLNOPOLSKI - JEZIORAŃSKI

Z wielką radością informujemy, że zespół Trudne Sprawy działający w naszej szkole w ramach koła radiowego, zdobył I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Od Radia Wolna Europa do wolnej Polski. 100. setna rocznica urodzin Jana Nowaka-Jeziorańskiego". Organizatorem konkursu było Centrum Edukacji Obywatelskiej, Polsko Amerykańska Fundacja Wolność oraz Polskie Radio. Zadaniem uczestników było przygotowanie 8-10-minutowej audycji dotyczącej różnych aspektów działalności Jana Nowaka-Jeziorańskiego na rzecz polskiej wolności lub działalności i historii Radia Wolna Europa. Liderem zwycięskiej grupy była Karolina Matusewicz z kl. III,  a opiekunem ks. Jerzy Babiak. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

O KONKURSIE:

CEO [czytaj]